League Of Legends: Wild Rift Nasıl Oynanır?

League Of Legends: Wild Rift Nasıl Oynanır?

umutduran

19 Eyl, 2020 07:40

umutduran

Son zamanlarda fazlaca mesai harcadığım, oynadığım bir oyun league of legends. Yakın zamanda mobil versiyonunun çıkacağı haberini aldım. Aslında normalde pc oyunlarının mobil versiyonlarını pek oynamam. Gerek kalitesi gerekse klavye mouse'nin verdiği o hazzı telefon vermiyor. Fakat bu sefer oyunu heycanla bekliyorum çünkü görüntü kalitesi gerçekten çok iyi olmasının yanı sıra mobilde oynayacak bir oyuna da ihtiyacım var kafa dağıtabilmem için :)

Şimdi, oyun daha çıkmış değil. Bu nedenle aşağıdaki vereceğim linke tıklayıp kayıt olabilirsiniz. Daha sonra kullandığınız telefondan App Store yada Play Store giriyoruz. Burada Wild Rift yazıp aratıyoruz. Çıkan ekranda katıl butonuna tıklıyoruz ve uygulama mağazaya geldiği zaman bize bildirim geliyor. Oyunu açık betada ilk oynayanlardan biri olmak istiyorsanız bu yolları izlemeniz gerekiyor. 

Açık beta sürümünde yurt dışında video çekmeye başlamışlar. Daha bizde oyun bulunmuyor.

Bu oyun için bir kanal açtım. Oyun çıktığı an video yayınlamaya başlayacağım. İyi kötü oynayabildiğim kadar video yayınlayıp takipçi sayımı arttırmak istiyorum. Umarım bu makaleyi okuyan değerli okuyucularımda beni takip ederler. Kanal linkimi buraya bırakıyorum.

Wild Rift Kanalım

Aşağıya mail adresini girerek web sitemdeki makalelere abone olabilirsin. İlgini çekecek bir makale yazdığım zaman seni haberdar edebilirim!

Yorum Yap

*HTML kodlarına izin verilmemektedir. Düz metin olarak yorum giriniz.