Atiye 2. Sezon Başladı!

Atiye 2. Sezon Başladı!

umutduran

10 Eyl, 2020 09:36

umutduran

Atiye dizisi 2020'de 2. sezonuyla hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Yeni sezonu Netflix'te yayınlanan dizi hakkındaki bireysel ve izleyici yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

10 Eylül 2020 günü Atiye dizisi 2. sezonu ile izleyeniyle buluşmaya hazırlanıyor.

Öncelikle kendi yorumuma geçersek, Atiye Türk televizyon tarihinde yapılmış ilk fantastik dizidir.  Bunu Hakan Muhafız gibi vasat bir diziden sonra Netflixin ele aldığı yeni bir Türk dizisi olarak görüp, yine aynı şeyleri yaşayacağız sanmıştım fakat Atiye 8 bölüme yayılmış fantastik yapısı ile bütün bölümleri bir heyecan ve merakla izletebiliyor. 

Oyunculuklar konusunda baş rolleri başarısız buluyorum, yer yer yönetmenden kaynaklı rahatlıkların olduğunu da düşünüyorum fakat genel olarak hikayesi bakımından çok özgün ve fantastik film, dizi sever biri olarak beğendiğim bir yapım. 

İngilizcesi The Gifted olan yapım Türk halkı tarafından da bir hayli sevilmiş olacak ki, otoriteler tarafından iyi yorum aldı ve ikinci sezonu bekletilmeden onaylandı. 

Dizinin konusu mükemmel, çok iyi olmasa da işleyiş gayet iyi ve merak uyandırıcı. Fakat oyuncu seçimlerinde bazı hatalar olmuş olabilir, sebebi ise özellikle başrol Beren Saatin vasat bir oyunculuk örneği sergilemesi. Mehmet Günsur vs. yine bir yere kadar katlanabiliyorsunuz. Beren Saatin şu dizideki oyunculuğuna pek katlanabildiğim söylenemez. Sadece güzel konunun hatrına izliyorum.

Bu yazıyı paylaştığım gün 2. sezonu yayınlanan dizinin yeni sezonu hakkında yorum yapamasamda, size önerim ilk sezonu izleyip başlayabilirsiniz. Yaptığım bütün olumsuz yorumlara rağmen izlenilesi bir Türk dizisidir. Özellikle kadının mal gibi alınıp, satıldığı aşiret dizilerinden bıkmış biriyseniz.

İyi seyirler & iyi bloglamalar.

Aşağıya mail adresini girerek web sitemdeki makalelere abone olabilirsin. İlgini çekecek bir makale yazdığım zaman seni haberdar edebilirim!

Yorum Yap

*HTML kodlarına izin verilmemektedir. Düz metin olarak yorum giriniz.